O společnostiVážení zákazníci,
naše firma byla založena v roce 2006 jako velkoobchod zabývající se distribucí dřevěných hraček a dekorací. O rok později jsme zprovoznili první e-shop a následně otevřeli kamennou prodejnu v Písku. Další rok jsme rozšířili naší činnost o výrobu vlastních hraček a uvedli na trh dekorace DoDo, jejíchž jsme výhradními distributory. Pod značkou DoDo nabízíme kvalitní české dekorace do dětských pokojů v rozmanitých designech a také s licenčními motivy jako je například oblíbený Krteček.


Dalším krokem bylo zahájení exportu našich výrobků, v roce 2010 to bylo již  více jak 15 zemí z celého světa, nejen západní Evropa ale také např. Japonsko a Rusko. Naše výrobky vystavujeme jak na tuzemských výstavách, např. ITEA Praha, tak i na celosvětové výstavě hraček v německém Norimberku Toy Fair.

VÝSTAVY HRAČEKNaší hlavní prioritou je spokojený zákazník, proto nabízíme pouze kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Všechny výrobky jsou certifikovány a odpovídají přísným normám EN – 71.  Neustále připravujeme různé soutěže pro děti a velmi zajímavý je také náš věrnostní program – bonusový systém, kde můžete ušetřit velké peníze. Zaručujeme nejnižší náklady na dopravné v rámci ČR.


Děkujeme za Vaší důvěru a věříme, že budete spokojeni s nákupem v našem internetové obchodě…:-)

KANCELÁŘ A SKLAD

Adresa

Kouzelné Hračky
Krokova 320/B1
397 01 Písek
Odkazy

HRAČKY A DEKORACEZpětné odkazy    HRAČKY A DEKORACEO partnerských webech    HRAČKY A DEKORACEPartnerské články

Dřevěné hračky a dřevěné dekorace do dětských pokojů jsou vhodné i pro školky

Kontakty

Telefonujte na:
+420 608 282 818
Faxujte na:
+420 382 270 097
Pište na:
info@dekorace-drevene-hracky.cz

ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ HRAČKY - TAHACÍ DŘEVĚNÉ HRAČKY PRO NEJMENŠÍ - DŘEVĚNÉ DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ A ŠKOLEK - DŘEVĚNÉ HRAČKY A STAVEBNICE JAKO DÁREK - DĚTSKÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE PRO DĚTSKÉ POKOJE