Zpětné odkazy 05

STRANA 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06   
___________________________________________________________

SVATEBNÍ CATERING

Kvalitní catering nebo rauty zajistí cateringová společnost. Nechte si natočit svou svatební hostinu svatebním kameramanem. Rauty bývají součástí stavebního pohoštění. Oslovte svatební filmové studio pro natočení jedinečné svatební události.

JÍZDA PO EVROPĚ S KARAVANY

Těm, co nevyhovuje dovolená v hotelech nebo penzionech a raději rádi cestují, je určena speciální sezónní nabídka karavanového centra. Karavany - obytné přívěsy za osobní vozy nebo samotné obytné vozy nabízíme za výhodné ceny se záručním i pozáručním servisem. Můžete tak svobodně cestovat po Evropě.

SVATEBNÍ DEN

Každá dívka sní o krásné svatbě, svatebních šatech, družičkách. I svatební hostiny mohou být doplněny svatebními dekoracemi. Svatební video je pak uchováváno dlouho po svatbě. Pro kvalitní svatební catering proto oslovte profesionální svatební cateringovou společnost.

ČALOUNĚNÉ SEDACÍ SOUPRAVY PRO DĚTSKÉ POKOJE

Dětské pokoje mají svůj dětský nábytek - dětské stoly a židle, dětské čalouněné sedací soupravy, dětské lampičky a samozřejmě ke všemu patří dřevěné dekorace pro dětské pokoje. Jako dekorace jsou dnes velmi oblíbené dětské dřevěné hračky ručně malovaných pohádkových postav.

PALETY

Jeder Hersteller muss, um ihre Waren zu transportieren Holz paletten.

FILMOVÉ STUDIO

Pražská filmová produkce a filmové studio nabízí tvorbu audiovizuálních děl od natočení módní přehlídky, natočení a zpracování firemních videí jako jsou instruktážní filmy, reklamní video, promo video, produktové video, videobooky, instruktážní video nebo natočení různých společenských událostí a oslav - např. svatební video.

LED pásky pod kuchyňskou linku skvěle osvídí vaši kuchyň.

Umělecké filmové studio a filmová produkce Praha realizuje coaching v oblasti filmové tvorby a herectví.

Adresa

Kouzelné Hračky
Krokova 320/B1
397 01 Písek
Odkazy

HRAČKY A DEKORACEZpětné odkazy    HRAČKY A DEKORACEO partnerských webech    HRAČKY A DEKORACEPartnerské články

Dřevěné hračky a dřevěné dekorace do dětských pokojů jsou vhodné i pro školky

Kontakty

Telefonujte na:
+420 608 282 818
Faxujte na:
+420 382 270 097
Pište na:
info@dekorace-drevene-hracky.cz

ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ HRAČKY - TAHACÍ DŘEVĚNÉ HRAČKY PRO NEJMENŠÍ - DŘEVĚNÉ DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ A ŠKOLEK - DŘEVĚNÉ HRAČKY A STAVEBNICE JAKO DÁREK - DĚTSKÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE PRO DĚTSKÉ POKOJE