Zpětné odkazy 06

STRANA 01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06   
___________________________________________________________

PEDIKÚRA PRAHA

Pro krásné ruce a nohy využijte profesionální služby: MANIKÚRA A PEDIKÚRA PRAHA - suchá pedikúra Praha - medicinální pedikúra Praha - přístrojová pedikúra Praha - gelcolor Praha - gel color Praha - gel lak OPI Praha gellak OPI Praha - striplac Praha - OPI Praha - Alessandro Praha.

VLASOVÁ PÉČE

Toužíte po kvalitních vlasech? Vyhledejte eshop se sortimentem vlasová kosmetika, vlasová péče pro suché a jemné vlasy a brazilský keratin nebo navštivte profesionální kadeřnické salony

KARAVANY PRO LETNÍ DOVOLENOU

Plánujete rodinnou dovolenou. Kromě ubytování v penzionech můžete zvolit i jiný druh ubytování, který umožňuje svobodně se pohybovat a navštěvovat krásy měst. Můžete využít obytné vozy a obytné přívěsy - Karavany nebo levnější řešení s bazarovými karavany (hledejte karavany bazar ).

KVALITNÍ CATERING S RAUTY NEBO SVATEBNÍ HOSTINY

Cateringová společnost nabízí tyto cateringové služby: catering, svatební hostiny, rauty nebo catering pro firemní akce. Oslovte tedy profesionály.

HOLZ PALETTEN

Kaufen Sie ein paar Holz Paletten für den Transport von Ihrem Sortiment.

VESELÉ KARNEVALOVÉ KOSTÝMY

Originální karnevalové kostýmy se nosí nejen na průvody na oslavu masopustu, ale i na maškarní bály s určitou tématikou.

KARAVANY

Nejpopulárnější v naší nabídce karavanového centra jsou karavany bazar a rodinné nové karavany za příjemné ceny v akční nabídce.

FILMOVÁ PRODUKCE PRAHA

Pražská filmová produkce natočí reklamní video pro vaši prezentaci.

DŘEVĚNÉ HRAČKY

Dekorace a dřevěné hračky jsou stále populárnější mezi dětmi i dospělými.

SEDACÍ PYTLE

Kvalitní sedací vaky a sedací pytle a vaky s polystyrenovými kuličkami objednejte na eshopu www.vaky-sedaci.cz.

HODINKY DIESEL, DKNY, CITIZEN, CASIO

Dámské a pánské luxusní hodinky DIESEL, DKNY, CITIZEN, CASIO objednejte v našem specializovaném internetovém obchodě www.hodinky-luxusne.cz

RAZÍTKA MODICO

Pro vaši kancelář vyrábíme textová, řádková, profesionální, sestavovací razítka, razítka modico - razítka rychle.

Čtyřstranně opracovaná prkna - plotovky jsou určené na výstavbu dřevěných plotů. Karban nabízí
plotovky různé šíře, délek a dvojí síly. K plotovkám doporučuje také nátěry a barvy na dřevo Osmo.

HrubyMoving poskytuje široké spektrum služeb při stěhování kanceláří, firem a provozů. Nabízí zaškolení
personálu pro rychlý chod a dodržení plánu na stěhování kanceláří, aby nedocházelo ke zbytečným finančním
ztrátám z důvodu výpadku provozu firmy. HrubyMoving zajistí také evidenci majetku, space plan apod.

Čištění odpadů Praha s firmou Novotný. Profesionálové z firmy Novotný zajistí účinné mechanické a chemické čištění odpadů a kanalizací. Nabízí také další instalatérské a topenářské služby.

Let balónem se stane nezapomenutelným zážitkem pro vás a vaše blízké. Společnost Chadbalon nabízí také dárkové poukazy – letenky pro let horkovzdušným balónem.

Společnost Jirra nabízí nově korespondenční správu nemovitostí určenou především pro společenství vlastníků jednotek, ale i pro majitele nemovitostí. Správa nemovitostí a její cena je závislá na množství zpracovávaných úkonů a služeb.

Thajské masáže Praha Thajka – využijte tradiční thajské masáže a luxusní kosmetické služby ve wellness centrech Thajka v Praze. Thajská masáž patří po tisíce let k úspěšným technikám, které dokážou zbavit bolestí kloubů a svalů.

Advokátní kancelář Praha JUDr.Poupové nabízí své služby především v oblastech rodinné, obchodní, bytové a občanské právo. Advokátka Poupová vás zastoupí před soudem, nebo dalších řízeních u orgánů státní samosprávy apod.

Norman spol s r.o. nabízí vysoce kvalitní a praktické zahradní krby a udírny. Venkovní zahradní krby nabízí nejen s udírnami, ale také s grilem. Tyto krby s propracovaným designem oživí vzhled vaší zahrady.

Advokátní kancelář Praha - AKSA se specializuje především na občanské, rodinné a obchodní právo. Advokátní kancelář JUDr.Salačové zajišťuje např. konzultace, přípravy smluv, založení s.r.o. a související služby, také zastupuje u soudu.

Advokátní kancelář AKSA poskytuje komplexní služby ve všech oblastech práva. JUDr.Salačová se ale především specializuje na občanské právo zahrnující nájemní a podnájemní vztahy občanského práva souvisejícího s nemovitostmi, nebo řešení vztahů občanského a obchodního práva v souvislosti se společenstvím vlastníků jednotek a s činností bytových družstev.

Společnost Algiz provádí zákonem daná odborná školení personálu o bezpečnosti práce a požární ochraně. Bezpečnost práce a požární ochrana je důležitá v předcházení škod při nenadálých situacích, ale především pro ochranu zaměstnanců a dalších osob nacházejících se v objektu firmy.

Společnost Intraco Micro se specializuje na prodej a servis mikroskopů všeho druhu. V jejich nabídce naleznete mikroskopy laboratorní, průmyslové, digitální nebo školní mikroskopy. Z nabídky mikroskopů společnosti Intraco Micro si vybere každá laboratoř.

Společnost Corro Bohemia zaujímá přední pozici na českém trhu v oblasti aplikace ochranných nátěrů a hydroizolací. Corro provádí speciální hydroizolace a nátěry betonu speciálně vytovřené pro kontakt s pitnou vodou, se znečištěnou vodou, nebo pro hydroizolace nových staveb.

HK Dřestav staví kvalitní dřevostavby a nízkoenergetické domy. Nízkoenergetické montované domy vystaví ve velmi krátkém čase a náklady na jejich energetický provoz se výrazně sníží díky speciálnímu systému difuzně otevřené stavby.

Půjčovna lodí a raftů na rafting RioGranus provozuje svou vodáckou základnu v Brusně, na slovenské řece Hron. Poskytuje dopravu lodí na Hronu zdarma a umožňuje vrátit lodě v několika dalších úsecích řeky bez poplatku.

Kosmetický a masážní salon CocoPalm nabízí masáž lávovými kameny, která zajišťuje uvolnění ztuhlých svalů, kloubních pouzder a zmírňuje křeče. Masáž lávovými kameny z Havaje spolu s aromatickými oleji má také nezanedbatelný pozitivní vliv na pokožku a vaši mysl.

Nabízíme thajské masáže a dárkové poukazy. Thajská masáž se tedy může stát velmi milým darem pro vaše blízké, zbaví je bolestí pohybového aparátu a uvolní od stresů.

Rekonstrukce panelového bytu a rekonstrukce bytového jádra Praha Profima. Rekonstrukce bytových jader provádí od 9ti do 20ti pracovních dní v závislosti na složitosti rekonstrukce. Firma si zakládá na kvalitně odvedené práci, proto neprovádí tak zvané rychlé rekonstrukce do jednoho týdne.

BagStore nabízí ve svém internetovém obchodě vysoce kvalitní kancelářské židle a kancelářská křesla, nebo relaxační sedací vaky a pytle. Křesla a židle do kanceláře splňují náročné normy pro zdravé sezení, stejně jako relaxační sedací vaky a pytle.

Společnost Celet staví úspěšné montované nízkoenergetické domy. Díky systému diffuwall a propustnosti par nedochází ke zbytečným energetickým ztrátám.

Ubytování Aktuálně nabízí přehled ubytování pro dovolenou v ČR. Penziony, chaty a chalupy na horách k pronajmutí a další ubytovací zařízení pro aktivní dovolenou na lyžích.

Bezděk - malíři Praha nabízí komplexní práce při rekonstrukci interiérů. Forma Bezděk nabízí pro lakýrnické a malířské práce široký výběr barev a malířských technik.

Bělení zubů laserem na klinice dentální estetiky Smille je naprosto bezbolestné, bezpečné a nijak nepoškozuje sklovinu. K bělení zubů používají nejnovější metodu Cold Light Blue, ceník bělení zubů je k dispozici na stránkách Smille.

Kostečka Group nabízíklimatizace všeho druhu – podstropní, parapetní, mezistropní, kazetové a další typy. Je také výhradním prodejcem v ČR pro unikátní FUJI klimatizace AI – Artifical Intelligence, která splňuje ty nejvyšší nároky na výkon a efektivitu.

Firma Kostečka nabízí kromě prodeje a servisu vzduchotechniky také tepelná čerpadla. Vhodně zvolené typy tepelných čerpadel dokážou ušetřit náklady na energetický provoz domu. Úspora nákladů dosahuje až dvou třetin oproti klasickým typům vytápění.

Kamionová doprava a přeprava zásilek je s GTL bez starosti. GTL provozuje
spedici a přepravu zásilek již od roku 1993. Dokládka kusové zásilky je prováděna vlastními
vozy, nebo vozy smluvních partnerů a to převážně do zemí Balkánského poloostrova a jiných evropských zemí.

MPM Trading pronajímá párty stany pro zastřešení firemních akcí, večírků a rautů. MPM zajišťuje také produkci akcí s veškerým potřebným technickým zázemím.

AC masáž Praha - ájurvédská masáž v Ayurmedic Centru nabízí spojení relaxace, detoxikace a uvolnění těla. Ájurvédská masáž bojuje proti stresu pomocí speciálních masážních technik a tradičních bylinných přípravků.

Salon Magdalena nabízí profesionální prodloužení vlasů a keratin který obnovuje strukturu vlasových
vláken. Brazilský keratin neobsahuje nebezpečné formaldehydy, je 100% přírodní a účinný.

Kancelářský nábytek - regály, kancelářské židle, trezory a mnoho dalšího je k dispozici v eshopu JP Kontakt.
V sortimentu naleznete také odpadkové koše - odpadkový koš plastový, kovový, nebo na tříděný odpad.

Přední evropský výrobce a prodejce garážových a průmyslových vrat Kružík s.r.o. nabízí bohatý sortiment, ze kterého si vybere každý. Vrata na míru nabízí v mnoha barevných provedeních a typech.

Společnost Svitap J.H.J. s.r.o. nabízí k prodeji i pronájmu montované haly. Haly od Svitap vynikají svou snadnou a rychlou výstavbou, jako i celoročním využitím.

Adresa

Kouzelné Hračky
Krokova 320/B1
397 01 Písek
Odkazy

HRAČKY A DEKORACEZpětné odkazy    HRAČKY A DEKORACEO partnerských webech    HRAČKY A DEKORACEPartnerské články

Dřevěné hračky a dřevěné dekorace do dětských pokojů jsou vhodné i pro školky

Kontakty

Telefonujte na:
+420 608 282 818
Faxujte na:
+420 382 270 097
Pište na:
info@dekorace-drevene-hracky.cz

ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ HRAČKY - TAHACÍ DŘEVĚNÉ HRAČKY PRO NEJMENŠÍ - DŘEVĚNÉ DEKORACE DO DĚTSKÝCH POKOJŮ A ŠKOLEK - DŘEVĚNÉ HRAČKY A STAVEBNICE JAKO DÁREK - DĚTSKÉ DŘEVĚNÉ DEKORACE PRO DĚTSKÉ POKOJE